Блоки керамічні СБК

 Блоки ТМ «Керамкомфорт»  від СБК

 

Виготовляються на сучасному обладнанні французької компанії CERIC, і відповідають кращим європейським стандартам якості та екологічності,  нічим не поступаючись імпортним аналогам. Керамічний блок - це наступний етап розвитку керамічної цегли та ринку будівельних матеріалів, з урахуванням підвищених вимог до енергоефективності будівель і прискорення темпів будівництва.


Керамічні блоки  - сучасна альтернатива рядовій цеглі!

 

Великоформатні блоки ТМ «Керамкомфорт» від СБК - це нове покоління будівельного матеріалу, який поєднує в собі новітні технології виробництва і традиції цегляного житлового будівництва.Великоформатний блокТМ «Керамкомфорт» від СБК об'єднав в собі переваги керамічної цегли: екологічність, довговічність, комфортний мікроклімат в будинку. А нові властивості блока -  технологічність і великий  формат розмірів - дозволить значно зекономити час та кошти, необхідні для будівництва будинку.

 

Висока міцність.

Керамічні блоки ТМ "Керамкомфорт" за міцністю нічим не відрізняються від звичайної рядової цегли, що дозволяє застосовувати їх для зведення несучих і самонесучих стін будівель заввишки до 6 поверхів .Висока механічна міцність блока – марка 100. 

Тепловий захист.


Блоки із поризованої кераміки виготовляються виключно з природної сировини – глини. З метою отримання поризованої структури в процесі виробництва до підготовленої глиняної маси додають подрібнені вигоряючі  матеріали , які за термічної обробки вигоряють , утворюючи велику кількість закритих мікропор.

Завдяки повітрю в мікропорах блока та закритим пустотам, що переривають у виробі монолітність керамічної маси, забезпечуються відмінні тепло- та звукоізоляційні показники стін, в три-чотири рази вищі, ніж у звичайної цегли.

Пустотілі стінові вироби володіють покращеними  теплотехнічними характеристиками в порівнянні зі звичайною повнотілою цеглою, що дозволяє скоротити витрати на додаткове утеплення стін. Поризовані керамічні блоки не змінюють своїх теплотехнічних параметрів протягом усього терміну придатності  . Так, наприклад, блок 2НФ (подвійна цегла) за своїми теплоізоляційним показниками в 2-3 рази перевершує повнотілу керамічну і повнотілу силікатну цегли (згідно з даними лабораторних випробувань).

Великі формати блоків (380-й,440-й і 510-й) не вимагають додаткового утеплення навіть при укладанні їх в один шар, оскільки вони володіють відмінними теплоізоляційними властивостями.

Економічність.

 

 Застосування великоформатних матеріалів більш вигідно в економічному плані:

·         Економія на вартості фундаментів будинку. Стіни із поризованих керамічних блоків майже в два рази легші за цегляні, що дозволяє зменшити навантаження на фундамент і зробити його легшим та відповідно дешевшим.

Наприклад, 380 блок еквівалентний 9,64 шт. одинарної цегли. Вага блоку - 16 кг, вага однієї цеглини - 3,3 кг. У результаті виходить, що застосування повнотілої цегли в 2 рази збільшує навантаження на фундамент, а це додаткові витрати на арматуру і бетон.

·        - Економія на вартості і часу виконання робіт з кладки.

1м3 кладки блоків, в середньому, на 30% дешевше кладки рядової цегли, а по продуктивності праці в кілька разів вище. Наприклад, для кладки 1м3 з блоку 2НФ (еквівалент 2,12 шт. умовної цегли) буде потрібно близько 200 виробів, а зі звичайної цегли - 400 виробів. Це також , в свою чергу, дозволить скоротити кількість розчину кладки на 25-30%.

·        - Економія на додатковому утепленні стін.

Простота обробки.


Пустотілі блоки ТМ "Керамкомфорт" чудово піддаються обробці: свердління, пиляння, штробленню каналів і отворів та ін . Для цього необхідно знати декілька простих правил, якими з вами поділяться в офісі компанії СБК або офісах компаній-партнерів. Швидкість та зручність кладки стін: блоки, маючи «паз» та «гребінь», легко укладаються в стіну, а помилки мулярів при кладці зводяться до мінімуму.

Високий рівень комфорту проживання    Висока паропроникність стін.


Пориста структура кераміки блоків дозволяє стінам «дихати», підтримуючи оптимальну вологість всередині приміщення;

Пом’якшуються перепади температури всередині дому як влітку, так і взимку.

Капілярна структура керамічної цегли чудово виконує функцію повітрообміну. За рахунок перепаду тиску всередині і зовні приміщень, вологе кімнатне повітря виводиться назовні, тим самим, забезпечуючи комфортний мікроклімат всередині приміщення цілий рік.

 


 Керамічний блок 2NF – подвійна цегла (еквівалент 2,12 шт. умовної цегли)

        Розмір (мм)      250*120*138(65+65+8шов)

Маса (кг)                   3,9 - 4,1

Щільність (кг/м3)           900

Марка                           М100-150

Морозостійкість        F 50

Водопоглинання (%)   17

Теплопровідність (Вт/м°С)       0,29

Кількість на піддоні (шт.)           256

Великоформатний  блок «380 П+Г» (еквівалент 9,64 шт. умовної цегли)  

Розмір (мм)      380*230*215

Маса (кг)                   16 - 16,5

Щільність (кг/м3)           800

Марка                 М75, М100

Морозостійкість        F 50

Водопоглинання (%)                   17

Теплопровідність (Вт/м°С)       0,2

Кількість на піддоні (шт.)           48

Будинок з керамічних матеріалів СБК - це комфорт, естетика і Ваша істинна цінність, що переходить з покоління в покоління!