Notice: Undefined variable: metas in /var/www/eurobudC/eurobud.lviv.ua/manager/includes/document.parser.class.inc.php on line 691

Notice: Undefined index: PHxProps in /var/www/eurobudC/eurobud.lviv.ua/manager/includes/document.parser.class.inc.php on line 2436

Notice: Undefined variable: metas in /var/www/eurobudC/eurobud.lviv.ua/manager/includes/document.parser.class.inc.php on line 691

Notice: Undefined index: Search HighlightProps in /var/www/eurobudC/eurobud.lviv.ua/manager/includes/document.parser.class.inc.php on line 2436

Notice: Undefined index: fancyboxProps in /var/www/eurobudC/eurobud.lviv.ua/manager/includes/document.parser.class.inc.php on line 2436
Гідрофобне захисне покриття

Гідрофобне захисне покриття

Гідрофобізуюча емульсія «КРИТТЯ-80» (NEPTUN)

силікатна проста

  - це  водовідштовхуюча суміш для захисту фасадів. Використовується для захисту адсорбуючих вертикальних та похилих поверхонь від атмосферних опадів.

 Технічні характеристики:

Витрата емульсії                          

0,15-0,35 л/м2

Час придатності до використання  

до 2 годин

Час висихання                                     

24 години

Щільність дисперсії близько            

1 г/см3

Температура основи від          

+5 ° до +30 ° С

Температура експлуатації від    

-30 ° до +85 ° С

  Емульсія ТМ «БудМайстер» відповідає ТУ У В.2.7-24.3-33892784-001: 2009.

1. Область застосування

   Гідрофобізуюча емульсія «БудМайстер« КРИТТЯ-80 »призначена для збільшення терміну експлуатації будинків і споруджень методом гідрофобізації внутрішніх і зовнішніх поверхонь. Створює безбарвний водонепроникний захист  від просочення атмосферних опадів, води, масел, жирів , поверхня стає стійкою до графіті.

Обробці підлягають: цегляна кладка,  бетонні та залізобетонні архітектурні конструкції, пористі породи з натурального каменю, поштукатурені стіни.

 Колір плівки після висихання прозорий.

   Розчин надійно захищає поверхню неглазурованих керамічних плиток і затирочні шви. У силу високої водовідштовхуючої здатності забезпечує водонепроникність тріщин у будівельних елементах шириною не більше 0,2 мм.

2. Склад

   Гідрофобізуюча емульсія «БудМайстер« КРИТТЯ-80 » »- безбарвна рідина, виготовлена на основі дисперсії синтетичних смол для просочування всіх адсорбуючих матеріалів мінерального походження, що використовуються в будівництві.

3. Властивості

   Гідрофобізуюча емульсія «БудМайстер« КРИТТЯ-80 готова до застосування, водовідштовхувальна, перешкоджає утворенню бруду і цвілі, стійка до всіх типів миючих засобів, паропроникна, екологічно безпечна. При нанесенні на пористі поверхні гідрофобізатор глибоко проникає та утворює водонепроникний шар всередині пор та капілярів.

Гідрофобізатор не змінює зовнішній вигляд та забезпечує ефективний захист від агресивного впливу атмосферних явищ –дощової води та ультрафіолету.

 Ефективність та тривалість водовідштовхуючої дії «Криття-80» залежить від глибини просочення ґрунтовки та залежить від пористості основи, що обробляється

4. Підготовка поверхні

   При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною та сухою, очищеною від пилу ( холодною водою). Якщо поверхні забруднені оліями, жирами, воском, мохом, солями а також старою фарбою , необхідно очистити їх  механічним шляхом або парою під тиском . Незалежно від тиру очищення, емісія повинна бути нанесена лише на суху поверхню. Неміцні шари варто видалити.

 Шви між керамічною плиткою обробляють захисним засобом тільки після їх повного затвердіння.

5. Витрати емульсії.

   Емульсія готова до використання, не потребує розведення водою.

 Середні витрати емульсії - 0,15-0,35 л/м², залежно від пористості матеріалу.

Витрати емульсії напряму залежить від адсорбуючої здатності поверхні і зазвичай становлять:

Бетон: приблизно 1.15 кг/м² на 1 шар

Цементна штукатурка: 1,20 кг/м² на 1 шар

Цегляна кладка: приблизно 0,20 кг/ м² на 1шар

Природний камінь: приблизно 1.15 кг/м² на 1 шар

6. Порядок робіт

   Гідрофобізуючу емульсію «БудМайстер« КРИТТЯ-80 » наносять на основу щіткою, невеликим валиком або малярським пензлем. При використанні гідрофобізатора ємністю 10 л, рекомендуємо нанесення методом розпилення  пульверизатором. Наносити лише на чисті та сухі поверхні!

Сильно вбираючі основи, такі як пінобетон, за необхідності обробляють повторно. Час висихання захисного засобу залежить від температури і вологості навколишнього середовища і становить приблизно 24 години. Час придатності до використання після відкриття упаковки - до 2 годин.

   Після закінчення робіт інструменти, що використовувалися, очищуються водою.

    При виконанні робіт необхідно також дотримуватися вимог чинної нормативної документації.

7. Рекомендації

   Не застосовувати для гідроізоляції на поверхнях , що піддаються механічним впливам:

- горизонтальні поверхні( тераси)

- резервуари для води

- фундаменти

- гіпсові поверхні

- синтетичні штукатурки та поверхні, що вкриті синтетичною фарбою.

   Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5 ° до +30 ° С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20 ° С і відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У разі використання гідрофобізуючої емульсії в нестандартних умовах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або проконсультуватися з виробником. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених технічним описом.

8. Примітка

   При роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння емульсії в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

9. Упаковка

   Пластикові каністри по 10 л та пластикові пляшки - 1 л, 0,25 л.

10. Зберігання

   Гідрофобізатор необхідно зберігати у фірмовому герметично закритому упакуванні, в сухому прохолодному приміщенні. Транспортувати в умовах плюсових температур. Термін зберігання 9 місяців з дня виготовлення.   Не допускати заморожування!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гідрофобізуюча рідина "Криття-80" / Neptun

Гідрофобізатор "Криття-80"/ NEPTUN

замовити