Лицьова керамічна цегла СБК

Лицьова керамічна цегла є основною продукцією компанії СБК, виробництво якого на сьогоднішній день здійснюється на двох заводах компанії в м. Ромни та м. Харкові.

 Лицьова керамічна цегла СБК виготовляється з екологічно чистої природної глини.

У будинках, побудованих з керамічної цегли СБК, взимку тепло, влітку вони утримують приємну прохолоду, у них мають надійно, затишно і комфортно в усі пори року

Завдяки порожнистості і своїм особливостям лицьова керамічна цегла СБК має низьку теплопровідність, високе звукопоглинання, а також і відносно невелику вагу, яка дозволяє знизити витрати, пов'язані з транспортуванням і зменшити навантаження стіни на фундамент при збереженні її характеристик міцності. Тому з керамічних виробів можна будувати високі будівлі в будь-якому кліматичному поясі і бути впевненим у міцності їх конструкцій

 

Переваги лицьової цегли СБК

-Передові технології, завдяки яким досягається висока якість і можливість швидко реагувати на вимоги ринку.

-Екологічність, підтверджена УкрСЕПРО загальної сертифікацією продукції, сертифікатом радіаційної якості 1-го класу, перемогою в національному конкурсі «Екологічно чисто й безпечно».

-Визнана якість. Завдяки високій якості продукції цегла СБК отримав високу популярність в Україні та за її межами. Практично в кожному місті України можна знайти будинки, побудовані з цегли СБК.

-Багатий асортимент фасонних виробів дозволяє зводити всі елементи і створювати неповторну архітектуру будинку.

-Широка колірна гамма цегли СБК представлена ??чотирма базовими кольорами: жовтий, червоний, коричневий і вишневий. Крім того, всередині кожного кольору є різні види відтінків «меланж» (різні відтінки в межах всієї кладки). Використання того чи іншого кольору / відтінку або їх поєднань вигідно виділяє будівля із загального масиву.

 

 Базові кольори керамічної цегли СБК