Будівельні блоки

Блоки будівельні великоформатні

Переваг у великоформатних каменів з поризованою структурою досить багато  в порівнянні з повнотілою і пустотілою цеглами  стандартних розмірів.

 Камені-це здоровий і комфортний для життя  матеріал:

Це-кологічно чистий матеріал (виготовляється без шкідливих домішок).

В приміщенні ,збудованому з даного каменю ,створюється сприятливий мікроклімат завдяки його паропроникності (маємо збалансовану вологість всередині приміщення, не може бути конденсатів), хорошій звуко- і термоізоляції. Властива каменям і хороша вогнетривкість (так як температура випалу блоків складає близько +1000 °С) та довговічність (стіни з кераміки служать віками).

Зручність та швидкість кладки:

Швидкість та простота кладки (1м2 стіни мурується за 1 годину – це в 2,5-3 рази швидше, ніж з цегли) .Великоформатні камені стикуються один з одним за допомогою пазогребневої системи, тим самим відпадає необхідність заповнювати розчином   вертикальні шви, отже економиться кількість спеціального „теплого” розчину (у 3-5 разів) .Стіни з великоформатних каменів зручно оштукатурювати, причому рифлена поверхня бічних граней каменів забезпечує надійне зчеплення штукатурки із стіною. А також  зручно їх розрізати.

Економія площі забудови:

  По-перше, стіни будуються тоншими (380-510 мм), так як довжина каменя відповідає оптимальній товщині стіни (за показниками теплопровідності). До того ж стіна залишається одношаровою і не  потрібне додаткового утеплення мінватою чи пінопластом і т.п. Вираховано, що стіна з блоків Porotherm 38 P+W замінює цегляну стіну товщиною 1,5 м!

Економія на вартості фундаменту:

Оскільки щільність поризованих  виробів є меншою, відповідно їхня вага теж є меншою, що і дозволяє створювати великоформатні камені з особливими  розмірами, що досягають 510х250х219 мм і вагою 22 кг.

Достатня міцність М-100 дозволяє зводити несучі стіни заввишки  до 3 -х поверхів. Невелика власна  вага стін –це очевидна економія на вартості фундаменту.

Економія  на додатковому утепленні, пожиттева економія на обігріві приміщення.

Багатощілинний порожнистий керамічний блок інакше називають теплою поризованою керамікою.

При підготовці сировини в глиняну масу додають дрібну деревинну тирсу. Після вигорання тирси під час випалювання у печі,  утворюються маленькі порожнини, заповнені повітрям (мікропори), що займають до 20 % об’єму керамічного черепка(20%-це пористість самого матеріалу). Пористість зменшує щільність виробу до 730 – 750 кг/м3. Це в 1,5-2 рази менше за щільність цегли.

Порожнистість таких багатощілинних блоків становить близько 50% ( а це- % порожнистості по відношенню до всього об’єму блоку).

Наявність щілинних порожнин, розташованих спеціальним чином, а також пористість самого черепка в комплексі формують високі термоізолюючі властивості блоку.

Блоки для зовнішніх несучих та самонесучих стін роблять товщиною 380, 440 і 500 мм , при цьому завдяки такій ширині  блок не промерзає і  не потребує додаткового утеплення. Великі розміри блоків забезпечують теплозахист стіни ще й тим, що в кладці залишається набагато менше «містків холоду» (так як розчин – є  хорошим провідником холоду).