Керамічні блоки Керамейя 25

Межа міцності на стиск кгс/см2 М100
Водопоглинання % дек.15
Морозостійкість циклы F35
Коефіцієнт теплопровідності Вт/м 0,18
Еквівалент умовної цегли NF 11,6
Вага 1 шт. кг 16
Кількість на піддоні шт 60
Вага 1 піддону кг 990
Кількість піддонів на 1 авто до22т шт 20
Категорія: Позначка:

Опис

  1. Висока теплоізоляція. У порівнянні зі звичайною цеглою, поризовані блоки володіють більш низькою щільністю, завдяки чому у нього кращі показники теплоізоляції, а це у свою чергу веде до зниження енерговитрат на опалення будинку.


  2. Тепла поризована кераміка. У процесі виробництва керамічних поризованих блоків для зменшення ваги та для підвищення теплозахисних властивостей виробів у сировинну масу додають тирсу, яка, вигораючи при випалюванні, створює мікропори.


  3. Екологічність. Блок виготовлений виключно з природних матеріалів без додавання хімічних домішок. «Дихаючі стіни» мають капілярну структуру, яка виводить вологе повітря назовні через пори цегли. Виходить свого роду пасивний кондиціонер, без застосування електронних компонентів і без витрат електроенергії. Стіна з пористої кераміки віддає назовні вологу, якщо в приміщенні її надлишок і отримує, якщо вологи недостатньо. У стіні, виготовленої з такого матеріалу, дуже рідко розмножуються всілякі мікроби і цвіль.


  4. Довговічність. Поризовані керамічні блоки не змінюють свої теплотехнічні параметри протягом всього терміну експлуатації. Завдяки морозостійкості будинки побудовані з керамічних поризованих блоків, володіють підвищеними характеристиками до мінливих погодних умов, що позитивно позначається на термінах безпечної експлуатації такого будинку.

 

 

Додаткова інформація

Марка

Керамейя

Ширина

250