Клінкерна цегла

Показано 1–16 із 29

Клінкерна цегла: опис, характеристики, купити у Львові оптом і в роздріб

Клінкерна цегла є екологічно чистим матеріалом для облицювання фасадів будівель і інших будівельно-архітектурних поверхонь, який пользуюется великою популярністю серед забудовників у Львові завдяки своєму первозданному вигляді і чудовим експлуатаційно-технічними характеристиками. Купити клінкер на фасад в асортименті фактур, кольорів і виробників пропонується нашим інтернет-магазином. Матеріал реалізується оптом і в роздріб, за найвигіднішими в регіоні цінами. Ознайомитися з картою продукції і цін з доставкою, а також вивчити детальну інформацію про продукт можна в каталозі на сайті компанії «Євробуд».

Купити клінкерну цеглу

Виробництво і характеристики матеріалу

При виготовленні облицювального клінкерної цегли використовуються тугоплавкі сорти глини. Сформовані вироби піддаються випалу при температурі в 1200 С0, в результаті чого клінкер набуває високі параметри міцності, морозостійкості і низьке вологопоглинання. Також після випалу цегла набуває колірні відтінки (без барвників!), Завдяки яким можлива реалізація будь-яких дизайнерських ідей, як зовні, так і всередині будівлі. Для міста з багатовіковою історією – Львова клінкерна цегла має особливу цінність, так як за допомогою цих виробів в сучасному інтер’єрі можна передати дух часу, традиції і антураж тих часів.

До помітних особливостей фасадного клінкерної цегли відносяться:

  • висока міцність – матеріал здатний витримувати великі експлуатаційні навантаження без втрати первинних параметрів і порушення цілісності будівлі;
  • довговічність – термін експлуатації клінкеру досягає до 100-200 років;
  • екологічність – матеріал є безпечним для здоров’я людини і навколишнього середовища завдяки натуральним компонентам, що входять до складу сировинної маси: глиняної суміші, води і натуральних пігментів;
  • пожежна безпека, здатність протистояння відкритого вогню;
  • морозостійкість – відповідає значенню F300.

Таким чином, купивши клінкерну цеглу у Львові в нашому інтернет-магазині, ви здійсните довготривалу і раціональну інвестицію у власний комфорт, стабільність і якість проживання. З нашою компанією побудувати будинок вашої мрії стане ще простіше! Звертайтеся, а наші фахівці допоможуть вам зробити найкращий вибір виробів за формою, текстурою і кольором.

Фасад будинку з клінкерної цегли

Де можна купити клінкер з доставкою зі складу, оптом і в роздріб?

Компанія «Євробуд» є надійним партнером, як для малих, так і для великих забудовників у Львові і області. А тому у нас ви знайдете найвигідніші пропозиції будівельних матеріалів, як за ціною, так і за якістю. Купити клінкер на фасад просто – достатньо замовити необхідний обсяг виробів через сайт компанії, оформивши заявку онлайн або зв’язавшись з нашим представником по телефону. Доставка матеріалу буде виконана відразу на об’єкт нашим автотранспортом у максимальне короткий час. Також можлива відвантаження клінкерної цегли в роздріб зі складу компанії за адресою: м.Львів, вул. Півколо 14.

Також в нашій компанії ви можете купити лицьову цеглу у Львові

Клінкерна цегла в асортименті

Клінкер (нім. Klinker) — спечений глиняний виріб, найчастіше виготовляється у формі цеглини.

Історія клінкеру починається в Голландії. Намагаючись компенсувати відсутність природних кам’яних матеріалів, голландці почали виробництво клінкеру — високощильного керамічного каменя.

Так було відкрито і застосовано технологію випалу натуральної глини до повного спікання, отриманий матеріал мав назву КЛІНКЕР за характерний, майже металевий, дзвінкий звук («клінк»), що видає така цегла при постукуванні одна об одну.

 

Клінкер виготовлюють з суміші особливих керамічних матеріалів (глин і армуючих магматичних порід). Цеглину обпалюють при температурі до 1200°C . Різні варіанти випалення (вакуумний, з киснем, з додаванням природних осколків каменів і ін.) дозволяють отримати різні види кольорів («вогняні» відтінки червоного, сяючий жовтий, білий, коричнево-блакитнуватий, відтінок «під старовину», безліч інших варіантів). Причому колір має природне походження, а це означає, що він не зітреться і не потьмяніє,не втратить блиск під впливом сонця, вітру чи дощу, навіть через 100 років!  Отже, клінкерна цегла – це   дуже міцна добре випалена цегла  з високою стійкістю до зовнішніх впливів. У наших широтах, з тривалим осінньо-зимовим періодом, це особливо важливо.

Діапазон архітектурних стилів, підвладних клінкеру, простирається від готичного середньовіччя до ультрамодних hi-tech рішень. Дуже  широка колірна гамма і безліч варіантів фактурної обробки роблять клінкерну цеглу однією з найпопулярніших матеріалів серед архітекторів .

  Клінкерна  цегла призначена для виконання не лише в мурі для стін і огорож,для облицювання цоколів, але і для фундаментів і склепінь, брукування шляхів чи підлоги виробничих споруд, зведення фабричних труб, облицювання каналізаційних каналів.

Для вікон, арок, підвіконня, заборів і т.п. існує спеціальна фасонна клінкерна цегла.

 Раніше клінкер завозили з-за кордону, із Західної Європи. Але тепер справжній клінкер виготовляють в Україні.

 Таке широке застосування клінкерної цегли в особливих умовах пояснюється надзвичайними фізичними характеристиками клінкера.

Клінкер Лицева
Складний процес очищення і переробки сировини  та випалення  за  надвисоких температур до 1300 º С.

Завдяки цьому, існуючі інгредієнти шихти спікаються, а  пустоти ущільнюються, забезпечуючи клінкерній  цеглі мінімальні пористість і вологопоглинання та  найвищі показники  міцності!

Складний процес очищення і переробки сировини та випалення при температурах до 1000 º С.
Розмаїття кольорів клінкерної цегли залежить від наявності у складі сировини відповідних натуральних  компонентів-природних барвників  та від  режиму випалу.

Класичну червоного кольору  цеглу ми отримуємо   із так званих   червоновипальних  сортів глин, які містять оксиди  заліза. За середнього режиму  випалу та наявності в печі великої кількості кисню – отримуюється  червона цегла.

За слабкого  режиму  з меншим вмістом оксиду заліза в сировині – рожева

З-за сильного режиму  з малою кількістю  кисню в печі – темно-червона.

Жовта, абрикосова або біла цегла виробляється із біловипальних  глин, багатих на вміст вапна, каолінітів,титану та ін..

Для отримання коричневої цегли,  до складу сировини  додаються  марганцеві суміші.

Розмаїття кольорів лицевої  цегли залежить лише від наявності у складі шихти додаткових сортів глини  або натуральних  компонентів-природних барвників.
Висока міцність Марка міцності клінкерної цегли – 300 – 500 МПа, а  лицьової керамічної – до 200 МПа;
Найвищий показник морозостійкості Понад 500 циклів заморожування (у лицьової цегли – від 50 до 100 циклів);
Теплопровідність клінкерної цегли – 0,59-0,62 Вт / м. º С Теплопровідність лицьової цегли складає 0,48-0,52 Вт / м. º С.

Теплопровідність поризованих стінових керамічних  блоків становить0,18-0,29 Вт / м º С.

Висока зносостійкість, клінкер не вимагає ніякого догляду.

Термін експлуатації клінкерної цегли практично не обмежений.

Лицева цегла потребує деякого догляду для дотримання її в первинному незмінному вигляді . Термін експлуатації залежить від  ряду  умов експлуатації.