Керамічна цегла

Відображаються усі з 16 результатів

Рядова цегла: особливості вибору, де купити у Львові

Рядова керамічна цегла – це будівельно-кладочний матеріал, широко використовуваний в сучасному будівництві для зведення несучих і самонесучих стін, міжкімнатних перегородок та інших конструкцій. Для виробництва виробів використовуються автоматизовані лінії, а в якості основної сировини служать легкоплавкі сорти глини, без будь-яких хімічних добавок. Це визначає екологічність, міцність і довговічність матеріалу.

Купити цеглу у Львові та області з доставкою від офіційних виробників пропонується в компанії «Євробуд». У каталозі інтернет-магазину ви знайдете безліч позицій цієї категорії з докладним описом характеристик і цін. Наші оферти є найбільш вигідними в регіоні, а тому ми є надійним партнером багатьох приватних і комерційних забудовників.

Критерії вибору, класифікація рядової цегли

Рядова цегла має свої особливості, згідно з якими його класифікують наступним чином:

  1. За типом сировини, використовуваного при виробництві: цегла може бути керамічним, силікатним і гіперпрессованний;
  2. За конструктивним фактору цегла буває повнотілою і порожнистою (порожнистість не більше 13%);
  3. За розміром керамічна цегла у Львові доступний в наступних варіантах: одинарний (однорядний), полуторний (потовщений), подвійний (2NF).

Основним же критерієм вибору рядового цегли є марка міцності. Згідно ГОСТ 530-2012, міцність будівельної цегли повинна відповідати значенням М75-М500, для забезпечення здатності витримувати великі будівельні та експлуатаційні навантаження. Також переважними характеристиками керамічної цегли є:

  • низька теплопровідність;
  • морозостійкість – відповідає значенням F35-F50;
  • низька питома вага;
  • хороша адгезійна здатність;
  • екологічна і пожежна безпека.

Також перевагою покупки рядової керамічної цегли в компанії Євробуд є низька ціна цього будівельного продукту. Завдяки тісній співпраці компанії з вітчизняними і зарубіжними заводами-виробниками, нашим клієнтам пропонуються найкращі цінові оферти і сервіс, орієнтований на максимальну витрату часу і коштів замовників.

Особливості виробництва керамічної рядової цегли

При виготовленні рядових цегли керамічних використовується глина, в якій повністю відсутні сульфатні і карбонатні домішки. Виробничий процес передбачає застосування наступних методик:

  • пластичного формування: пластична глиняна маса видавлюється через спеціальний вакуумний прес;
  • напівсухого формування: волога сировинна маса пресується в спеціально заготовлені форми.

Фінальним етапом виробництва є випал виробів, в результаті чого вони знаходять задані параметри міцності і інші техно-механічні характеристики.

Де замовити цеглу?

У Львові купити керамічну цеглу для рядової кладки стін в широкому асортименті типорозмірів, цін і виробників можна легко і просто, відвідавши інтернет-магазин компанії Євробуд. Тут же оформляється покупка: за допомогою форми онлайн-заявки або за вказаним номером телефону. Замовити будівельний матеріал можна з доставкою на об’єкт. Відвантаження кладок виробів здійснюється оптом зі складу або в роздріб самовивозом.

Додаткову інформацію про пропоновані продукти і діючих оферти можна дізнатися, зв’язавшись з нашим менеджером. Ми заощадимо ваш час і кошти завдяки відповідальності та надійності у виконанні кожного окремого замовлення!

 

 

 

Будівельна рядова цегла – це цегла, призначена для зведення несучих стін і перегородок, які згодом облицьовуються, штукатуряться, фарбуються.

Для початку кожний забудовник повинен визначитися який вид цегли найбільше йому підходить.

Найважливішими характеристиками  рядової цегли , якими варто слугуватися при вирборі цегли для будівництва, є:

марка на стиск (М),марка на згин,морозостійкість,коеф.водопоглинання

За даними показниками виробник маркує свою продукцію.

При виборі потрібної будівельної цегли ми найчастіше оцінюємо цеглу за слідуючими характеристиками: за маркою на стиск(М), за розмірами, за способом виготовлення, за наявністю порожнин. Розглянемо їх.

За міцностю (маркою) цегла позділяється на марки 300, 250, 200, 175, 150, 125, 100, 75 і 50 – чим вище марка, тим цегла надійніша , міцніша .Саме за маркою виробу можна дізнатися, яке навантаження витримає ця цегла.

За розмірами цегла буває (за ДСТУ):

  • Одинарна цегла –  керамічна цегла з розмірами 250 х 120 х 65 мм
  • Модульна цегла – керамічна цегла розмірами 288 х 138 х 88 мм з технологічними порожнинами i масою не більшою, ніж 4 кг
  • Потовщена цегла  – керамiчна цегла з розмірами 250 х 120 х 88 мм
  • Кермічні камені (блок керамічний)- керамічні порожнисті вироби розміром 250x 120 х 138 мм(економія на кількості розчину та на часі мурування)
  • Керамічний модульний камінь – керамічний камінь розміром 288 х 138 к 138 мм
  • Керамічний збільшений камінь – керамічний камінь розміром 290 х 190 к 288 мм

За способом виготовлення цегла є таких видів:

  • цегла пластичного формування,
  • цегла напівсухого пресування.

В першому випадку підготовлена маса з глини формується екструдером, потім сушиться в камері, після чого обпалюється в печі при температурі, як правило, від 850 до 1000°С (окремі типи виробів – понад 1000°С).

В другому випадку зволожену глину-сирець формують пресом під великим тиском, а потім, минаючи сушильну камеру, відправляють у піч.

Технологія виробництва обмежує галузь застосування цегли напівсухого пресування. Вона має високе водопоглинання, тому її не можна використовувати до «нульового» циклу (фундаменти, цоколі, тини) та у вологих приміщеннях. Разом з тим вона досить гладка і рівна, тому цілком задовольняє вимоги внутрішніх перегородок будинку.

За наявністю порожнин цегла буває звичайною (повнотіла) і порожнистою(пустотіла):