Лицьова цегла

Відображаються усі з 3 результатів

Облицювальна цегла: виробництво, види, де купити з доставкою

Лицьова або облицювальна цегла – це сучасний будівельний матеріал для оздоблення фасадів будинків і інших поверхонь, застосовуваний з метою надання конструкціям естетично привабливого вигляду і забезпечення додаткового захисту від холоду та інших зовнішніх впливів. Купити лицьову цеглу можна в різних варіаціях форм, кольорів, конфігурацій і текстур. Великий асортимент цих виробів представлений в каталозі нашого інтернет-магазину. Тут же ви можете вивчити ціни на цеглу облицювальну, а після порівняння з іншими пропозиціями переконатися в їх вигідності.

Виробництво, технічні особливості:

Цегла фасадна облицювальна виготовляється з особливих сортів глини, яка обпалюється при температурі 1000-1400 градусів. Завдяки такій технології вироби виходять високоміцними, зносостійкими і довговічними. Стандартний розмір виробів – 250*120*65мм. Однак у Львові купити цеглу лицьову можна і в інших типорозмірах. Асортимент товару в нашому інтернет-магазині формується, виходячи з реальних запитів покупців.

До переважним відмінностям цегли облицювальної лицьового відносяться:

• Високі параметри міцності, в кілька разів перевершують значення про звичайного цегли;
• Пустотілості, яка визначає меншу масу виробів і поліпшені характеристики теплопровідності;
• Чудовий зовнішній вигляд фасадів, парканів, альтанок, ступенів і інших облицювальних поверхонь за рахунок якісного виконання лицьових граней і точно виміряних розмірів;
• Стійкість до перепадів температур, деформацій і зношування, інертність щодо хімічних речовин.

В основу сировинного складу для виробництва цегли фасадного облицювального входить дрібнозернистий глина з різної кольорової гами, сушільна добавки, оксиди алюмінію або кремнію. Пропоновані модельні ряди цієї продукції можуть відрізнятися в залежності від бренду-виробника цегли лицевого у Львові та інших регіонах. Однак наша компанія співпрацює з відомими компаніями з виробництва теплою кераміки як в країні, так і за кордоном. А також ми пропонуємо клінкерну цеглу купити за найвигіднішою ціною.

Як оформити замовлення, вартість доставки

Замовити вироби в необхідному обсязі можна прямо на сайті компанії «Євробуд». Тут же ви знайдете і ціни на лицьову цеглу, які змінюються в залежності від типу продукту, характеристик і заводу-виготовлювача. Відвантаження матеріалу здійснюється зі складу нашої компанії. З метою економії трудовитрат, для навантажувальних / розвантажувальних робіт ми використовуємо маніпулятори і іншу спеціалізовану техніку. Також це прискорює процес відпустки облицювальних виробів як при оптових, так і роздрібних закупівлі.

Доставка фасадної цегли виконується в строго вказане замовником час. Ми цінуємо кожну хвилину вашого часу і не забуваємо про ефективну економії. Тому нашою компанією запропоновані найкращі умови співпраці з клієнтами, в чому ви можете переконатися, зв’язавшись з нашим представником по телефону або через форму-онлайн.