Суміші для кладки цегли

Відображаються усі з 4 результатів

Суміші для кладки цегли: купити у Львові по вигодою ціною

Компанія «Євробуд» пропонує купити кольорову суміш для кладки цегли з доставкою у Львові на найвигідніших цінових умовах. Широкий асортимент складів і виробників дає можливість нашим клієнтам вибрати продукт, оптимально підходить для виконання поставлених забудовником завдань. Ціна суміші кладки визначається вагою фасування, технічними параметрами і необхідним обсягом, проте є найбільш вигідною, як для оптових, так і роздрібних покупців.

 

Склад, що з себе представляють кладочні суміші

Кладочна суміш – це категорія будівельних матеріалів, що поставляються до реалізації в готовому порошкоподібному вигляді. Використовують такий розчин для кладки цегли, облицювання стін, в деяких реставраційних роботах. Залежно від типу будується конструкції, рекомендується купити суміші, відповідні за своїм складом конструктивним і експлуатаційним вимогам об’єкта.

У стандартний склад готової суміші для цегли входять:

• Основа – фракційний пісок або керамзитобетон;
• Речовина – натуральна глина або цемент, вапно;
• Різноманітні мінеральні і пластифікуючі добавки.

В якості універсального розчинника використовується чиста вода. У разі, якщо необхідно відповідність суміші кладки кольором цегли, в нашому інтернет-магазині ви можете купити кольорову кладочную суміш. Для виробництва такого різновиду розчинів застосовуються натуральні пігменти і барвники.

кладка цегли

Які види сухих сумішей доступні

Купити сухі кладочні суміші у Львові  можна в декількох варіаціях. Основне поділ матеріалу на групи визначається типом використовуваної основи і сполучного компонента. У свою чергу, від цього фактора залежить точне призначення матеріалу і способи його приготування.

Види суміші, та їх особливості.

  • Цементна – володіє високими показниками міцності і жорсткості. Застосовується в приватному будівництві і зведенні багатоповерхових будівель.
  • Цементно-глиняний додається до складу глина ретельно подрібнюється, не містить сторонніх домішок. Запропоновано до використання в малоповерховому і приватному будівництві
  • Цементно-вапняна володіє високими показниками адгезії і пластичності. Застосовується для кладки керамічного або силікатної цегли.
  • Вапняна – складі характерна низька теплопровідність і крихкість. Підходить для використання в будівництві невисоких цегляних будівель і малоповерхових будинків.

Які переваги і вартість суміші кладки

Основною перевагою готової суміші для кладки цегли є строго виміряна склад компонентів і чудові експлуатаційні характеристики. Матеріал поставляється фасований в мішках, а для його використання за призначенням потрібно всього лише додати води в зазначених пропорціях. Цементно-кладочна суміш має високу пластичність, за рахунок чого легко наноситься на поверхню цегли, при цьому витрата матеріалу є мінімальним в порівнянні зі звичайним будівельним розчином.

Також серед основних переваг вказується доступна вартість суміші кладки. Залежно від складу і ваги фасованих мішків, цей параметр може відрізнятися. Однак в нашій компанії вигода клієнтам забезпечена. Крім зручного способу замовлення онлайн, у нас ви знайдете кладочні суміші та цемент для цегли за найнижчими цінами у Львові. Порівняти наші пропозиції можна, вивчивши каталог нашого інтернет-магазину. А при замовленні будь-якої кількості матеріалу покупці, як оптові, так і роздрібні, можуть скористатися послугою доставки. Підсумкова вартість обслуговування неістотно відрізнятиметься від вихідної, однак ви заощадите свій час і кошти на навантаження, розвантаження, транспортування мішків.