Цемент

Відображаються усі з 4 результатів

Цемент: опис товару, види, переваги покупки

Інтернет-магазин «Євробуд» пропонує купити цемент, а також сухі будівельні суміші, оптом і в роздріб з доставкою у Львові та області за вигідною ціною. Ця товарна категорія представлена відразу декількома компаніями-виробниками, а тому ціна цементу може варіювати в залежності від марки, ваги і точного складу. Ознайомитися з пропонованими нами товарними позиціями можна в каталозі інтернет-магазину. Тут же вказуються вартість цементу у Львові, умови оплати і доставки.

різновид цементу

Що собою являє матеріал, різновиди, маркування

Цемент – це порошкоподібний будівельний матеріал неорганічного походження, який використовується в якості основної добавки при приготуванні бетонів, кладок і штукатурних розчинів, інших видів будівельних сумішей. Для зручності транспортування і зберігання цемент купити наша компанія пропонує в мішках по 25-50 кг.

Основою Cement є вапняк, в якому також можуть бути присутніми домішки глини і інші добавки. На початковому етапі виробництва сировину дробиться до отримання однорідних фракцій. Сортування відбувається з урахуванням процентного співвідношення складових компонентів, фізико-технічні характеристики яких можуть різнитися. Цим обумовлено подальше застосування цементу ціна на продукт і основні експлуатаційні характеристики.

Величина скільки коштує мішок цементу визначається в першу чергу його маркою. Для цього в маркуванні товару в нашому інтернет-магазині присутні наступні позначення:

• Б – позначає розрахунковий час застигання розчину;
• ПЛ – означає, що цементна суміш містить в своєму складі пластифицирующие добавки;
• СС – наявність цих букв вказує на ступінь стійкості цементу до сульфатних речовин;
• Н – позначається нормований цемент, вироблений на основі клінкеру.

цемент на палетах

Однак основним позначенням, що наноситься на мішки цементу купити, які пропонує компанія «Євробуд», є буква «М», яка вказує на міцність застиглої суміші. Так, в нашому інтернет-магазині ви можете замовити цемент оптом з маркуванням М400 і М500. Це означає, що коефіцієнт міцності на стиск готового виробу, шва або поверхні буде дорівнює чисельному значенню: наприклад, бетон, виготовлений з цементу М500, зможе витримувати навантаження в 500 кг / см3.

Переваги покупки

Вартість цементу у Львові визначається нашою компанією, починаючи з найнижчих цінових планок. Якість же залишається на висоті. Перевагами цього сипучого матеріалу є:

• Висока пластичність – за рахунок в’язкості цементна маса легко приймає будь-яку необхідну форму;
• Висока міцність – в затверділому стані цемент є одним з найміцніших і зносостійких будматеріалів;
• Оптимальна клейкість і швидкість затвердіння;
• Стійкість до механічних пошкоджень, високої вологості і температурних перепадів.

Також одним з найголовніших переваг цементу – ціна, доступна кожному. У нашому інтернет-магазині до формування вартості кожного окремого продукту менеджери підходять максимально відповідально. А тому наші пропозиції не втрачають своєї ринкової актуальності і є найбільш привабливими як для оптових, так і для роздрібних покупців.

Де купити цемент у Львові з доставкою

З огляду на універсальності в застосуванні цементу оптом купити цей продукт виходить набагато дешевше. Йдучи назустріч своїм клієнтам, наша компанія також пропонує доставку мішків з сумішшю безпосередньо на будівельний об’єкт. Відвантаження товару виконується зі складу компанії, можливий і самовивіз власним автотранспортом.

цемент М500

Оформіть замовлення на сайті інтернет-магазину або за вказаним номером телефону і дізнайтеся ще більше про найбільш актуальні пропозиції на утеплювачі, та фасадні матеріали нашої компанії. Ми співпрацюємо з провідними виробниками в Україні, а тому націлені на поставку виключно якісної і доступної продукції.