Силікатна цегла

Відображаються усі з 5 результатів

Силікатна цегла: характеристики, ціна оптом і в роздріб зі складу у Львові

Біла силікатна цегла – це будівельні вироби, одержувані безобжиговим методом з зволоженою вапняно-кремнеземистого суміші шляхом пресування і подальшого автоклавного твердіння. Це відмінний матеріал для кладки самонесучих стін і міжкімнатних перегородок, що відрізняється міцністю і теплоефективних. Купити силікатну цеглу у Львові за привабливою ціною пропонує компанія «Євробуд», що представляє широкий асортимент цих виробів від провідних виробників.

силікатна цегла Львів

Склад і характеристики силікатної цегли

Основою сировинного розчину, використовуваного при виготовленні силікатної цегли, служать:

 • Вапно;
 • Кварцевий пісок;
 • Белітовий шлам і зола від теплових електростанцій;
 • Пігменти, стійкі до дії лугу – окис хрому;
 • Вода.

В ході виробничого процесу в тілі цегли формуються повітряні простори, що сприяє збільшенню теплоудержуючою здатності і більш економічному використанню розчину на кубометр кладки. У той же час, купити силікат у Львові в нашій компанії вигідно завдяки таким характеристикам матеріалу:

 • високому рівню шумопоглинання – матеріал підходить для кладки зовнішніх стін житлових і адміністративних будівель;
 • несхильність силікатної цегли до прояву висолів – за рахунок відсутності в сировинному складі солей в процесі експлуатації будівель на поверхні кладки не виникає ніяких слідів або хімічних виділень;
 • морозостійкості – цей параметр відповідає значенню F50;
 • малій питомій вазі, через якого знижується загальне навантаження на фундамент;
 • естетичності – завдяки світлим відтінкам силікатна кладка відрізняється від звичайної цегляної, надаючи будівлі відокремлений і закінченого вигляду;
 • екологічності та експлуатаційної надійності.

Гранична марка міцність силікату починається від значення М100. Така цегла допускається до використання при зведенні невисоких споруд і будівель – не вище 2-3 поверхів. Для будівництва будівель з більшою поверховістю застосовується цегла з більшим ступенем міцності: М150 – М200.

купити силікатну цеглу

Запропонований асортимент і ціна силікатної цегли у Львові, типорозміри і широкий вибір виробників дозволяють нашим клієнтам виконувати найрізноманітніші і сміливі архітектурні рішення. Гарантована якість та бездоганні властивості цього будівельного матеріалу допоможуть вести будівельні роботи швидко, у відповідності з усіма затвердженими стандартами.

Купити силікатну цеглу з доставкою, ціна оптом і в роздріб

В компанії «Євробуд» ви можете за вигідною ціною придбати силікатну цеглу оптовими партіями – в цьому випадку можлива доставка по Львову і Львівській області, а також в роздріб – безпосередньо зі складу компанії, розташованого за адресою м.Львів, вул. Півколо 14.

 • марка по міцності – М 125, М150;
 • марка по морозостійкості – F15, F25, F35;
 • теплопровідність – 0,38..0,70 Вт/м·°С.

Вартість замовлення формується в залежності від ціни однієї одиниці будматеріалу, загальної кількості замовлених виробів, найменування бренду-виробника і необхідності доставки. Транспортування силікатної цегли у Львові при оптових закупівлях здійснюється автотранспортом компанії, відразу на об’єкт замовника. Це дозволяє економити час і кошти клієнта: кожне замовлення виконується в індивідуальному порядку, з дотриманням обумовлених термінів, в максимально надійних і безпечних умовах.

Також на нашому складі у Львові є в наявності: Газоблоки, Цегла, Цемент, Керамічні блоки та багато іншого