Цегла

Цегла: визначення, різновиди, де купити з доставкою у Львові

Купити цеглу в широкому асортименті підвидів і виробників у Львові пропонує компанія «Євробуд». Ціна цегли, як основного конструкційного матеріалу, залежить від обсягу, обраного типу і характеристик виробів. Однак в нашому інтернет-магазині пропозиції не обмежуються лише доступною вартістю товару – ми пропонуємо також і доставку будівельного матеріалу прямо на об’єкт замовника. Співробітницької відносини ми підтримуємо, як з оптовими, так і з роздрібними покупцями.

керамічна цегла

Що представляє із себе цегла

Ціни на цеглу у Львові на яку вказано в нашому каталозі в мінімальних чисельних значеннях, є будівельно-кладки матеріалом, що не втратила своєї актуальності протягом століть. Завдяки автоматизації виробничих процесів став можливий випуск цегли в великих кількостях. Однак популярність цього конструкційного матеріалу підтримується завдяки його основними характеристиками: високою міцністю, теплоізоляційними властивостями, естетичної привабливості і екологічності.

Одночасно з розвитком технологій розширився і асортимен т вироблених виробів. Так, в нашому інтернет-магазині вам запропоновано купити цеглу з ціною, вказаною за штуку, в наступних варіаціях:

1. Силікатна цегла. Такі вироби застосовуються при будівництві житлових будинків малої поверховості, внутрішніх стін і перегородок. Для таких виробів характерні міцність, екологічність і естетична привабливість. А за рахунок більш дешевого виробництва ціна силікатної цегли у Львові набагато нижче в порівнянні з іншими видами кладок виробів.

2. Керамічна цегла. Також його називають клінкером. Ціна клінкерної цегли вище, проте це визначено поліпшеними характеристиками продукту, зокрема високою міцністю на стиск, водостійкість і довговічністю. Матеріал знайшов застосування в облицюванні фасадів будівель і інших декоративних поверхонь.

3. Гіперпрессованний цегла. Це високоміцні вироби, що поєднують в собі властивості керамічної і силікатної цегли, однак відрізняються від останніх технологією виробництва – вібропресуванням спеціально підготовленої сухої суміші з мармурової крихти, граніту, піску і цементу.

силікатна цегла

Застосування цегли

Залежно від прямого призначення, купити цеглу у Львові за вигідною ціною можна тут:

• Рядовий – для нього характерні: висока несуча міцність, універсальність у використанні;
Лицьова цегла – застосовується для облицювання фасадів, терас, та інших декоративних поверхонь; володіє чудовими параметрами міцності і теплоізоляції;
• Шамотна або вогнетривку цеглу – у Львові його вигідно купити  в нашій компанії з метою використання для обкладання різних опалювальних конструкцій (печей і камінів), зон барбекю і мангалів, димоходів та топкових камер.

Також залежить скільки коштує цегла від марки його міцності. Ці параметри варіюють від значення М75 до М400. Отже, чим вище числове значення, тим вище його вартість у Львові і інших містах України.

В інтернет-магазині компанії «Євробуд» вартість цегли є вигідною, тому як оптом цей матеріал виходить набагато дешевше, ніж в роздріб. Представлений нами асортимент дозволяє задовольняти попит кожного покупця: безліч фактур, багата кольорова гама, різноманітність типорозмірів і добірних елементів як найкраще відповідають сучасним дизайнерським і конструкційним запитам. Переконайтеся в цьому, перегорнувши наш каталог.

Замовити цеглу за вартістю від виробника з доставкою у Львові просто – достатньо заповнити заявку онлайн або зв’язатися з представником нашої компанії по телефону. Замовлення буде виконано швидко, з мінімальними витратами часу і коштів з боку клієнта.

вогнетривка цегла